Naszyjniki

2014-06-22 16:51:04

Naszyjniki
Wielkie ozdobne naszyjniki i kołnierzyki to zdecydowany must have tego sezonu! Dzięki takim elementom w łatwy sposób nadacie elegancji nawet zwykłej bluzce. Zobaczcie sami co dla was przygotowaliśmy!

Rozpoczął się sezon ślubów i wesel i co roku pojawił się odwieczny problem – w co się ubrać i jakie ozdoby wybrać do naszej kreacji (problem ten dotyczy oczywiście tylko pań i to szczególnie tych, które stając przed wypchaną po brzegi szafą zawsze stwierdzają, że nie mają się w co ubrać  ). Dlatego pozostając w tym temacie warto wspomnieć o biżuterii. Oryginalny naszyjnik może zdecydowanie odmienić nawet najprostszy ubiór (albo sprawić, że sukienka, którą już raz miałyście na sobie wygląda jak nowa ) i uczynić z niego niepowtarzalną kreację. Wybór naszyjników ze sztucznej biżuterii jest ogromny, zarówno jeśli chodzi o rozmiary, kształt jak i kolorystykę, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie, mnie osobiście najbardziej podobają się naszyjniki w kształcie kwiatów. A wam?

Poniżej przedstawiam wam  zdjęcia naszych wybranych naszyjników (zapraszam również do obejrzenia propozycji kołnierzyków ozdobnych):

IMG_1104_Fotor

IMG_1106_Fotor

IMG_1109_Fotor

IMG_1110_Fotor

IMG_1668_Fotor

IMG_1671_Fotor

IMG_1676_Fotor

IMG_1679_Fotor