DIY czyli zrób to sam

2014-08-03 20:23:19

DIY czyli zrób to sam
DIY to coraz bardziej popularny termin który w wolnym tłumaczeniu oznacza po prostu „zrób to sam”, a zatem zachęca on do robienia rzeczy samemu, a nie kupowaniu ich gotowych w sklepie.

W przypadku odzieży i dodatków DIY może polegać na samodzielnym zdobieniu np. bluzek, spodni czy butów. Można również samemu zrobić sobie biżuterię czy stworzyć różnego rodzaju dodatki do domu. Istnieje mnóstwo blogów oraz stron internetowych o tej tematyce. Polecam wam szczególnie zajrzeć na Do it yourself  na facebook’u (https://www.facebook.com/DIY.DoItYourself.ZrobToSam).

Dlaczego tematyka ta jest szczególnie bliska naszej firmie? Ponieważ chcemy was zachęcić do samodzielnego zdobienia waszej garderoby (tak naprawdę to wszystkiego co wam przyjdzie do głowy – zarówno odzieży jak i butów, torebek czy etui telefonu) z pomocą dostępnych na rynku dodatków takich jak: dżety, kamienie akrylowe, broszki itp. Jest to z jednej strony świetna zabawa podczas tworzenia oraz z drugiej, możliwość posiadania czegoś wyjątkowego i oryginalnego (żadna inna osoba nie będzie miała takich samych ubrań/butów/dodatków). Co więcej, możecie również dzięki takim samodzielnym przeróbkom odmienić stare rzeczy, które po prostu się wam znudziły, zamiast kupować nowe (będzie zdecydowanie taniej).

Polecam wam obejrzeć zamieszczone poniżej filmy oraz przedstawiam kilka zdjęć rzeczy zrobionych przez nas z wykorzystaniem opisywanych dodatków- między innymi ozdób w postaci kwiatków czy etui na telefon.

SONY DSC IMG_1563 IMG_1787 IMG_1792 IMG_1796

DIY jest również świetnym sposobem na zorganizowanie czasu dzieciom. My wykorzystaliśmy powycinane na laserze elementy ( na zdjęciu znajdują się w plastikowym pudełeczku) oraz blaszki i kamyki, z których dzieci stworzyły wyjątkowe obrazki.

IMG_2049 IMG_2055 IMG_2058 IMG_2059 IMG_2061IMG_2063 IMG_2069