Pościel dziecięca – którą wybrać?

2014-08-19 21:24:59

Pościel dziecięca – którą wybrać?
Wybór pościeli dziecięcej to nie byle dylemat dla młodych mam ( bo chyba jednak najczęściej Panie wybierają pościele dziecięce), szczególnie przy tak dużym wyborze najróżniejszych wzorów i kolorów. Dziś podpowiemy wam co wybrać!

Oczywiście istnieją wzory typowe dla poszczególnych płci, jak księżniczki dla dziewczynek lub samochodziki dla chłopców. Czasem jednak młodzi rodzice nie chcą wiedzieć jaka  będzie płeć dziecka, dlatego też warto wtedy zdecydować się na wzory  idealne zarówno dla dziewczynek jak i chłopców – przykładem mogą być wzory w różne zwierzątka. Ja jak zwykle zwracam szczególną uwagę na wzory z haftami – bo są dobre jakościowo i nie spiorą się po praniu. Dlatego też dziś chciałam wam polecić szczególnie pościele sprzedawane przez firmę Baby’s zone. Oryginalne wzornictwo tej firmy i niezwykle dobrej jakości materiały ( wiem bo sprawdzałam), wybrane dzięki staranności właścicieli sprawiają, że pościel dla naszych milusińskich jest idealna. Dodatkowo bogaty wybór sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Co więcej, firma sprzedaje inne ciekawe elementy wyposażenia – jak np. mebelki, czy materace z pokrowcem, które umożliwiają odprowadzania pary wodnej i CO2.  Zachęcam was gorąco do odwiedzenia strony http://babys-zone.pl i zapoznania się z ofertą tej firmy. Poniżej przedstawiam przykładowe wzory pościeli dziecięcychz haftami proponowane przez tą firmę:

 gustaw gustaw1 gustaw2 gustaw3 kotki kotki5 kotki4 kotki3 kotki2 krowa krowa2 mali przyjaciele mali przyjaciele2 monsters3 monsters2 monsters miś pieski pieski2 pieski3 pieski4 żółwie żółwie 2 princess2 princess

 Źródło zdjęć: http://babys-zone.pl/