Gadżety reklamowe

2015-02-04 20:28:59

Gadżety reklamowe
Gadżety reklamowe są jedną z coraz częściej stosowanych form reklamy i marketingu. Inaczej niż tradycyjne reklamy, takie jak ulotki czy bilbordy, mają za zadanie przyciągnąć uwagę klienta na dłużej, można nawet powiedzieć, że mają go zaskoczyć swoja wyjątkowością i oryginalnością.

Co więcej, coraz częściej takie gadżety mogą być wykorzystywane przez potencjalnych klientów w codziennym życiu, weźmy np. długopisy z grawerką, które przedstawiają ofertę danej firmy i sprawdzają się lepiej niż tradycyjne wizytówki – bo przecież nikt z nas nie wyrzuci długopisu, a z wizytówkami to już różnie bywa, zawsze mogą się gdzieś zawieruszyć.

My, chcieliśmy zwrócić waszą uwagę na gadżety takie jak oryginalne kartki okolicznościowe – np. z magnesem do powieszenia na lodówkę, albo bombki na choinkę z logiem firmy. Równie ciekawym pomysłem jest kalendarz firmowy z oryginalnie haftowaną główką, zamiast tradycyjnie drukowanej (przykład poniżej – w tym roku do stworzenia kalendarzy ściennych wykorzystaliśmy kilka technik zdobienia – haft, cekiny, dżety oraz sublimację). Każdy z takich gadżetów wysłany do potencjalnych klientów pozwoli na podtrzymanie renomy firmy oraz na budowanie jej pozytywnego image’u.

Poniżej przedstawiamy wam nasze pomysły na stworzenie gadżetów reklamowych, które mogą posłużyć budowie wizerunku firmy:

DSC08177b DSC08184_maly format renifer maly DSC08577_Fotor DSC08580_Fotor DSC08188_maly format DSC08190_maly format DSC08584_Fotor