„Fluo” kolorem lata

2015-04-19 16:38:45

„Fluo” kolorem lata
Lato coraz bliżej, a co za tym idzie czas pomyśleć o odświeżeniu garderoby. My proponujemy wam hit sezonu czyli kolory FLUO!

Już w zeszłym roku popularnością cieszyły się outfity w kolorze fluo – tj. mocnych i wyrazistych odcieniach żółtego, różowego czy zielonego. Nie każdy jednak będzie czuł się swobodnie w takich kolorach. Dlatego też dużo lepszym pomysłem dla tych mniej odważnych będzie wykorzystanie akcentów fluo – czy to jako dodatek w formie kolorowej torebki, biżuterii, czy szalony, kolorowy wzór na bluzce czy spodniach. W przypadku tych ostatnich istnieje ogromny wybór ozdób na odzież, które z łatwością można przykleić bądź przyszyć samemu w domu. Przede wszystkim do takich ozdób z pewnością należą kamienie oraz blaszki w neonowych kolorach. Ciekawą alternatywą mogą też być kolorowe sznurki, z których można stworzyć kolorowe bransoletki, albo naszyć je na ubrania. Szczególną popularnością cieszą się w tym przypadku sznurki multikolorowe, które łączą w sobie kilka kolorów ( kolory delikatnie przechodzą między sobą, od żółtego, przez zielony, pomarańcz, czerwień i róż, aż po niebieski i fiolet).

Ciekawym pomysłem zdobienia są również napisy wycięte z neonowych folii flex, które z łatwością można przykleić do wybranych materiałów. Nie zapominajmy jednak również o haftach. Tutaj zwróćmy szczególną uwagę na nici fluorescencyjne, które po naświetleniu oddają światło w ciemności – fajny gadżet, szczególnie gdy wybieramy się na dyskotekę.

Poniżej przedstawiamy wam kilka propozycji wzorów w kolorach fluo, stworzonych przez naszą firmę. Miłego oglądania i wielu inspiracji :

LS269-2 (15x12,5) 2 DSC08848_Fotor whatever   4