Haftowane kwiaty

2017-02-26 20:33:16

Haftowane kwiaty
Zastanawiacie się jaki musta have tego sezonu przygotowali dla nas projektanci i producenci odzieży? Odpowiadamy! Ten sezon zdecydowanie będzie należeć do tradycyjnie haftowanych kwiatów!

 

Haft na dobre zadomowił się na odzieży. W zeszłym sezonie królowały różnego typu naszywki młodzieżowe, przedstawiające czaszki, usta z wywalonymi jęzorami czy zupełnie dziwaczne rzeczy takie jak chociażby jajecznica i bekon ( różnorodność tematów naszywek była wręcz oszałamiająca). Ten sezon jednak zdecydowanie należy do kwiatowych motywów, a w szczególności haftowanych kwiatów.

Haft tradycyjny - folkowy kwiat

 

Haftowany kwiat z bliska

 

Różne haftowane kwiaty

Pośród dostępnych na rynku haftów z motywami kwiatowymi szczególnie popularne są kwiaty utrzymane w ludowym czy jak kto woli folkowym wydaniu. Kolorem dominującym jest czerwień i granaty, chociaż nie brakuje również wzorów florystycznych w bardzo mocnych barwach takich jak czarny czy ciemny fiolet. Jeżeli chodzi o kwiaty to dominują zdecydowanie różne wersje róż – od pojedynczych kwiatów przez hafty przypominające całe bukiety. Producenci odzieży szczególnie chętnie kwiatowymi motywami dekorują sukienki i spódnice a także damskie koszule.

Poniżej przedstawiamy wam kilka z naszych realizacji, pośród których z pewnością znajdziecie wiele inspiracji kwiatowych.

Haftowane kwiatki ozdobione cekinami i perełkami

 

Haftowany czerwony kwiat

 

Bordowy kwiat w wersji haftowanej

 

Niebieskie haftowane kwiaty

 

Czarno-fioletowy kwiat

 

Łodyga z haftowanymi kwiatami

 

Haftowany kwiat z wypalanyi elementami