Haft reklamowy na ręcznikach

2017-12-19 22:31:23

Haft reklamowy na ręcznikach
Reklama, reklama i jeszcze raz reklama. W dzisiejszych czasach reklamy bombardują nas dosłownie wszędzie – na ulicach, w gazetach, w Internecie. Wszędzie gdzie się nie obrócimy możemy zauważyć jakiś rodzaj reklamy. Dzisiejszy wpis poświęcamy jednak reklamie w postaci haftu na ręcznikach, która jest coraz bardziej popularna. Dlaczego? Tego dowiecie się w dzisiejszym wpisie.

Haft to najstarsza technika zdobienia znana ludzkości. Oczywiście początkowo wykonywany był ręcznie, ale dziś dzięki dostępnym nowoczesnym technologiom wykonywany jest przez specjalistyczne maszyny hafciarskie. Dzięki temu każdy wykonany na maszynie konkretny wzór haftu jest dokładnie taki sam – taki jak zaprojektował go grafik na monitorze komputera. Pozwala to przede wszystkim na wykorzystanie haftu w reklamie, gdzie najczęściej haftowane są logotypy firmowe, które zawsze muszą wyglądać tak samo – zgodnie z wytycznymi klienta.

Haft na ręczniku frotte

Ostatnio szczególnie popularne stały się hafty na ręcznikach. Dlaczego? Bo ręczniki towarzyszą nam w codziennym życiu – każdy z nas myje ręce co najmniej kilka razy dziennie. Dlatego też coraz częściej klienci decydują się na haft właśnie na ręcznikach. Salony fryzjerskie, salony urody czy hotele i prywatne kliniki – we wszystkich tych miejscach znajdziecie ręczniki z wyhaftowanymi logotypami danych jednostek. Poza prestiżem jaki niesie taka reklama jest to również dobry sposób na zabezpieczenie się przed kradzieżą ręczników oznakowanych w taki sposób.

Warto także zauważyć, że coraz częściej hafty wykonuje się również na ręcznikach treningowych. Bardzo często także organizatorzy biegów i wszelkiego typu maratonów dają uczestnikom takich wydarzeń ręczniki z logotypami sponsorów w prezencie. Jest to z jednej strony ciekawa pamiątka dla uczestników, z drugiej natomiast stosunkowo tania reklama dla sponsorów.

A poniżej przedstawiamy wam kilka z naszych realizacji haftów wykonywanych na ręcznikach: