Zdobienie odzieży? Nie tylko! Artykuły dekoracyjne wyposażenia wnętrz

2018-09-16 22:11:26

Zdobienie odzieży? Nie tylko! Artykuły dekoracyjne wyposażenia wnętrz
W tym artykule chcemy wam przedstawić inne wykorzystanie dostępnych u nas technik zdobienia. Tym razem pokażemy wam jak możemy oryginalnie ozdobić bieżniki, obrusy czy chociażby poszewki dekoracyjne. Zapraszamy do lektury!

Jak już wszyscy dobrze wiedzą, aplikacje wykonane z folii brokatowych, cyrkonii, czy też dużych kamieni ozdobnych, świetnie sprawdzają się, jako zdobienie odzieży. Zdobić możemy zarówno odzież dziecięcą, damską, jak i męską. Nie wszyscy jednak wiedzą, że różne usługi, wykonywane przez Nas, pomogą Państwu, również w udekorowaniu wnętrz.
Aplikacje dżetowe pięknie ozdobią bieżniki, obrusy oraz poszewki dekoracyjne. Dżety uszlachetniają produkt, pod względem wizualnym. Bardzo dobrze sprawdzą się tutaj również kamienie, które dodadzą blasku i elegancji.
Na tym polu, swoje zastosowanie znajduje również różnego rodzaju folia.
Folia flex, gładka w dotyku, subtelnie wykańczająca artykuły. Folia flock, przypominająca swoją strukturą zamsz. Folia brokatowa typu glitter, skupiająca blask, mieniąca się bogatą paletą barw. Folie puchnące – tworzące efekt wypukłości, tzw. 3D oraz wszelkie inne folie o ozdobnej strukturze, jak np. karbon.
Obrusy możemy również ozdobić m.in. przy pomocy haftów, które zawsze dodadzą odrobinę klasyki i elegancji.

Różne techniki zdobienia możemy ze sobą dowolnie łączyć, tworząc niebanalne kompozycje, które ożywią i wprowadzą elegancję i szyk do każdego wnętrza.

Zarówno przy zdobieniu odzieży, jak i artykułów dekoracyjnych możemy wykorzystać takie techniki jak: nabijanie perełek, aplikacje dżetowe, aplikacje z kamieni, wzory wycinane z folii, czy hafty. Zawsze doda to produktom nietuzinkowości.

Poniżej przedstawiamy wam kilka naszych realizacji: