O nas

Parę słów o nas:

Firma ARLENA działa na rynku od 1988 roku, a ćwierć wieku (tak naprawdę to już ponad) to sporo, żeby poznać gruntownie branżę odzieżową i rynek „szeroko” rozumianego zdobnictwa,  bo przecież zdobimy nie tylko odzież, ale i obuwie, galanterię, pościele itp.

Czym się tak naprawdę zajmujemy?

No cóż, wiele by tu wymieniać ale przede wszystkim zajmujemy się po prostu zdobieniem. Przede wszystkim wykonujemy hafty, zarówno te tradycyjne jak i bardziej skomplikowane - między innymi łączymy haft z technikami laserowymi (wycinamy, grawerujemy), z cekinami, ozdobami typu hot fix ( czyli ozdobami przyklejanymi na gorąco takimi jak kamienie akrylowe, dżety, kamienie Swarovskiego, ćwieki, blaszki stożkowe, blaszki półokrągłe, półperły itp.) czy perełkami. Tworzymy również wzory z koralikami czy tasiemkami – naszywamy je w najróżniejsze kształty (esy/floresy). 

Z kim współpracujemy?

Współpracujemy zarówno z dużymi przedsiębiorstwami jak i prywatnymi osobami. Możemy tworzyć wzory z udziałem projektantów zewnętrznych lub zaproponować przygotowanie wzorów przez naszych plastyków. Jesteśmy otwarci na każdy rodzaj współpracy.

Co nas wyróżnia?

Na pewno własne biuro projektowe, w którym pracują „dusze artystyczne” po ASP. Tworzone przez nich wzory są wyjątkowe i po prostu niepowtarzalne. Poza tym, posiadamy wyspecjalizowaną kadrę, która służy pomocą i radą w zakresie różnych technik zdobienia (podpowiadamy jak ozdobić, żeby było efektownie i w przyzwoitej cenieJ).  Ciągle poszukujemy nowinek ze świata i wprowadzamy nowości, dzięki czemu możemy was zaskoczyć pomysłami.

Po co powstał ten blog?

Przede wszystkim dlatego, że pragniemy dzielić się naszą wiedzą w zakresie zdobnictwa, pokazywać nowe techniki zdobień oraz  zachęcić właśnie was do współpracy  z nami.

 

Jeżeli jesteście zainteresowani naszą ofertą zachęcamy was do odwiedzenia naszej głównej strony internetowej - www.arlena.pl

www.arlena.pl

 

PPHU ARLENA

ul. Obywatelska 84
93-562 Łódź

arlena@arlena.pl

www.arlena.pl

tel. 42 683 21 34